Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy sérült szárnyú galamb ül...

Egy sérült szárnyú galamb ül a házunk előtt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Budapesten, csendesebb utcában.

Kinek szólhatnék? Több helyen azt olvasom, hogy mentenek madarakat, de nem jönnek ki érte.

Be nem merem hozni, mert macskáim vannak.



2016. márc. 18. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd megeszi valami...valaki.
2016. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, remélem téged is megesznek, ha sérült vagy... Hiszen "csak" egy ember vagy.

Facebook-on vannak galamb mentők, illetve a Noé állatotthonban is vannak sérült galambok. Amúgy rendes tőled, hogy foglalkozol vele. ;) (Én is macskák mellé vittem haza egy sérült fiókát és nem volt semmi gond, megértették hogy nem szabad bántani.)

2016. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 évig megvolt Sőrike (galamb), sérült szárnnyal állatorvoshoz vittem, de nem tudott aztán repülni. Ott volt velünk a lakásban, volt egy nagy ketrece, abba bement enni-inni. És boldogan élt így is, szerettük.
2016. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet. Galambokkal híres egyesületek nem szívesen foglalkoznak.
2016. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de sajnos mikor újra lementem, hogy vigyek neki ennivalót meg vizet, már nem volt ott.

De ők átvették volna. [link]

2016. márc. 21. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!