Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom miért...

Hullámos papagájom miért ugrik a kalitka szélére esténként?

Figyelt kérdés
Egy éve van meg a hullámos papagájom de ezt egy hónapja csinálja. Minden este, mikor készülök lekapcsolni a lámpát, a kalit oldalára szökik s "mutatványozik". :D Érdkelne miért teszi ezt? :)

2016. márc. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de valahogy már most sajnálom szegényt hogy egyedul szenved:( halottàl már arról hogy az egyedul nevelt madarak bevolyóznak es fura szokásokat alakitanak ki? Ha veszel tarsat melle - ahol egy elfér ott ketto is mert nincs több baj vele csak kicsit tobbet esznek szoval onnanzol nem lesz bajod vele.
2016. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs gond vele, ez szerintem aranyos, inkább tünik vidámnak minthogy szenvedne :) de nemsokára lesz társa.
2016. márc. 22. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szuper hogy lesz társa! Mindenképp kell, megnyugtatja majd. Van egy nagyon jó könyv a Bíró Bálint féle, embernevelés a címe és a madarakkal való együttélést meg a testbeszédüket stb mondja el és hogy hogy viszonyuljunk hozzájuk, nekem ezt követően javult a viszonyom velük, pedig azt hitem nagyon jóban vagyok a madrákákkal de már jobban értem a viselkedésüket. Csak ajánlom. ez nem reklám hanem tény.
2016. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de úgy gondolod akkor, hogy ez a szokása nem jó, nem velem akar kommunikálni?
2016. márc. 23. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Alváshoz a papagájok a kalitka lehető legmagasabb pontjára telepednek le. Ha nincs azon a helyen ülőrúd, ahol aludni szeretnének megtelepszenek a rácson is. Egy időben az enyémek ős csinálták. Tegyél oda ülőrúdat, ahova föl ászok, hogy rendesen tudjon aludni.
2016. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Fölmászik
2016. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. ápr. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!