Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfapapagáj probléma?

Nimfapapagáj probléma?

Figyelt kérdés
Van egy közel 1 éves hím nimfapapagájom 5 hónapja van nálam. Az lenne a kérdésem, hogy miért nem akar kijönni a ketrecéből? Csak kiül az ajtajába és nézelődik, majd 10 perc után vissza megy. Próbáltam étellel, amiket szeret kicsalogatni, de nem. Sokat kiabál napszaktól függetlenül, akár foglalkozok vele akár nem, akár sötét van a szobába akár nem. kiszámíthatatlan. Mivel lehetne kicsalogatni? Illetve mi lehet a problémája? ( volt pár véve neki , de majdnem megölték egymást.3 db) Köszi előre is a válaszokat :)

2016. márc. 23. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell neki egy társ!
2016. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki volt már engedve bármikor?Ha igen,esetleg változott valami a helységben,ahol van?Próbálkozz fürtös kölessel,száraz kenyérrel,főtt tojással.De feltétlen szerezz be neki egy társat,mert akár bele is pusztulhat a magányba.Legjobb ha egy tojót veszel mellé.
2016. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam volt neki véve társ. Voltak külön kalitba és együt is, de hiába.... volt már reptetve nem is egyszer. Azóta kijött, de a visítása nem szünt meg, csak erősödött. A tola szép, a lábai is szépek , aktív madár, ezek alapján nem beteg. Amúgy mostmár ciripel is nem csak visít. De még mindig nem tudom mitől.
2016. ápr. 10. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Társ kell neki!!!!!Nem elég,hogy volt társa,KELL neki!
2016. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!