Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Bolti tojást ki lehet kelteni? :D

Bolti tojást ki lehet kelteni? :D

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem?

2016. márc. 26. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem talakozik kakassal.
2016. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet,mert nincsen megtermékenyítve,tulajdonképpen a tojás a tyúk mentsruációja :'D
2016. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tojás a tyúk petéje. Mármint a sárgája, a fehérje a tápanyag, amit az embrió fejlődés közben elhasznál.


A kérdésre válaszolva: nem. Azok a tojások ugyanis tojás farmokról származnak. Ketreces vagy mélyalmos mindegy, ahhoz, hogy tojjon a tyúk, nem kell kakas, felesleges költség a tartása.

2016. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor kicsi voltam, voltak kakasaink meg tyúkjaink is. Én azt láttam, hogy a tyúk megtojja a tojást, kotlik rajta vagy 20 napig, és aztán kikel... Ez akkor nem így működik a bolti tojásokkal is? Hőkezelik vagy mi? Találkoztam már olyan bolti tojással is, amiben félig kifejlődött a csibe... Bocs, de ezt így nem értem :S :(
2016. márc. 27. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bolti tojások azért nem termékenyek (és nem tudom hogy hogy került valami embrió abba a tojásba :S), mert a tyúk tojik kakas nélkül is de ugye nem fog magától megtermékenyülni! Ha van kakas 50% hogy kikel e valami a tojásból,mert hát a kakasnak sem mindig sikerül megtermékenyíteni a tyúkot.
2016. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kakas (márpedig ott, ahonnan azok jönnek nincs), akkor nem lehet a tojást kikeltetni, mert nem termékeny. Az a tojás nem tudom, hogyan keveredhetett a boltiak közé, biztos, hogy nem tojótelepről származott.
2016. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így már világos :D Ment mindenkinek a zöld mancs :)
2016. márc. 28. 13:55
 8/8 anonim válasza:

nem lehet mert a nem találkozott a kakassal a tyúk...

szerintem ne próbáld meg kikelteni :D

2016. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!