Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj el van egyedül?

Hullámos papagáj el van egyedül?

Figyelt kérdés
Van egy hullámos papagájom, elvan egyedűl? Társat nem nagyon akarok neki venni, de amikor ugye elhoztam, sok papagájjal volt együtt, megszokja az egyedül létet a kicsike madárka?

2016. ápr. 4. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Társaslények
2016. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Ez igaz, de olvastam, hogy ennek ellenére jól bírja a magányt.

A mienk két nőt is "elfogyasztott", eleinte egyedül volt, majd a tulaj megunta, hogy nem tanul meg beszélni, ezért eladta apámnak, így a nőstényünknek párja lett. Sajnos a nőstény hamar elpusztult, így kapott egy új feleséget, de az is elpusztult. Több, mint 10 évit élt, a fele életében magányosan.

2016. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha tudsz vele eleget foglalkozni akkor el van egyedül.
2016. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Persze hogy elvan.Az ember is elvan egyedül egy lakatlan szigeten,mert nincs más választása.

Társas lény,nem boldog egyedül.

2016. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem jó lenne mellé egy tojó mert ha "barát" nélkül nő fel nagyobb korában csipni is fogja azt aki benyul hozzá a kalitkába
2016. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha 2 éves kora előtt váéasztják el a többitől, akkor nem lesz probléma, de SOKAT kell vele foglalkozni.
2016. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!