Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudnék venni ragadozómadár...

Hol tudnék venni ragadozómadár sziluettet, amilyet az autópályákon is használnak?

Figyelt kérdés
Galamb riasztásra kéne, szerintetek bevállna? Láttam valakinek az erkélyén és gondoltam én is kidekorálom vele az erkélyüveget.
2010. ápr. 6. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen beválhat!De készíthetsz te is ilyet,a lényeg hogy ragadozó madárra hasonlítson!100 forintos boltokban láttam hasonló matricákat.
2010. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd szétnézek pár helyen. Csak attól félek, hogy olyan civilizáltak már ezek a galambok, hogy hamar rájönnek, hogy az csak matrica. Mert már a szélforgótól sem félnek, pedig eleinte az is bevállt.
2010. ápr. 6. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Az üvegre ragasztott madársziluett a balesetek elkerülésére van inkább. Azért, hogy ne repüljenek az üvegnek a madarak.
2010. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont azért nem repülnek a (kisebb) madarak az üvegnek, mert félnek a ragadozómadaraktól! Ezek a sziluettek úgy néznek ki, mintha ezeknek a ragadozóknak (pl héja stb) az árnyéka vetődne az üvegre.

Amúgy anyukám mondta, hogy a Praktikerben látott ilyen matricákat.

2010. ápr. 7. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

[link] Ezen a linken láthatsz eszközöket galambok ellen. Itt pedig rendelhetsz sziluettet: [link]

És itt is: [link]

2010. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. ápr. 12. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!