Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kiscsibéknek naponta mennyi...

Kiscsibéknek naponta mennyi kaját lehet adni, nem a felhízlalásuk a cél!? És naponta hányszor, meg gazok közül miket lehet nekik adni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 14:06
 1/2 anonim válasza:

Üdv!

Először is a pipiket nem tudod felhízlalni, annyit esznek amennyi kell nekik.

Én vidéken lakom, és pár tyúk életútja lepergett már előttem.

A kiscsibéknek elsősorban indítótáp egy kis kukoricadarával vegyítve a legoptimálisabb étrend.

Víz helyett egy gyönge kamillás vizet készíts nekik, ami nem tea, csak kamillateás víz.

Apró, szitált kavicsokat is tégy egy kis tálba, hiszen a zúzájuk működéséhez elengedhetetlen kellék.

Zöld "gaz"-t, ne adj nekik. Ha nagyon kedveskedni akarsz nekik, akkor már kezd levelezni a csalán. Abból tépsz le, megfonnyasztod kicsit, majd késsel, apróra vagdalod, és darához keverve adod nekik.

2010. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Háát. Én cukorbeteg vagyok,12 éves, és naponta 6-szor kell ennem.. szerintem ez bébiknél is így lenne, de nem tudom... Remélem segítettem valamennyire. Üdv
2010. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!