Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha megrepedt a tojás kikelhet...

Ha megrepedt a tojás kikelhet még belőle a csibe?

Figyelt kérdés
ma ültettem kotlóst és véletlenül leejtettem a tojásokat és néhány megrepedt vmeik pedig széttört... ameik megrepedt annak nem sérült a belső hártyája csak a külső héj egy kicsit... leragasztottam celluxszal ahol megrepedt lehetséges h még kikelhet a csibe belőle? k_rva sz_rul érzem magam emiatt

2016. ápr. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul nyilván nem direkt tetted, de szerintem abból már nem lesz semmi.
2016. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elvileg ki fog kelni!!
2016. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog kikelni semmiképpen sem, nekem is voltak olyan tojasaim, melyeken csak hajszalrepedesek voltak, de nem vettem eszre, aztan az első lampazasnal derült ki, hogy meg sem indult az embrionális fejlődés. Ahhoz hogy egészséges csibék keljenek, csak hibátlan tojások használhatóak, repedt semmiképpen sem.
2016. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem fog kikelni ahogy az előttem iro is irta meg srm fog indulni a fejlődés, ha pedig leragasztod akkor nem lélegzik a tojás és belefullad a tojásba a csibe.
2016. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lehet hogy kifog kelni
2016. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kikelt de nem mindegyik...
2016. máj. 18. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!