Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tüsszögő galamb. Mit tehetnék?

Tüsszögő galamb. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy nap kb. 15-25-öt tüsszent, éjjel is kb. 10-et. Valamikor egymás után 30-at. Mit tehetnék?

2016. ápr. 28. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy atkás? Vagy poros a helye? Vagy megfázott? Milyen helyen van tartva? Több kérdésem nincs. :)
2016. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam, hogy a helye miatt, egy nagy kalitkában él, mára tervezem hogy kitakarítom, mert elég piszkos, nekem rögtön folyik az orrom ha odamegyek pedig nem vagyok alergiás. Majd kiderül.
2016. ápr. 29. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott néha tüsszögni. Adok neki időnként vitamint, az segíthet. Volt amikor a fél lábára bicegni kezdett és adtam béres cseppet felhígítva, cseppentővel a csőrébe. Azután gyorsan rendbe jött. Szoktam még Béres Aktiválból elcsípni kicsi darabokat és kb búzaszem nagyságú kicsi morzsát teszek a csőrébe. Már tudja, kiskorától mindig mondom neki, hogy "vitamin". Nyilván nem tudja az mire jó és miért adom, de azt már megszokta, ha mondom és a markomba fogom a madarat és kinyitom a csőrét és bele pottyantom mélyen a kicsi vitamin darabot, hogy azután nem lesz semmi baja, nem bántom. Sohase bántottam. Kicsi korában 3 napos korától így etettem először fecskendőből vízzel kevert grízzel, azután kicsi majd egyre nagyobb búza szemekkel, szóval megszokta a kézből etetést még kiskorában, majdnem nyolc éve. Azért is tudom könnyen adni a vitamint is a csőrébe. Az lehet, hogy segít.
2016. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hova lettél? Múltkor küldtél képeket magánban a galambról, aranyos nagyon, de nem tudok valamiért válaszolni mert azt írja, nem létezik a felhasználó.
2016. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!