Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meghalt a papagájom társa,...

Meghalt a papagájom társa, mit tegyünk, hogy ne haljon bele a másik?

Figyelt kérdés
Valami ok folytán meghalt a papagájom társa, gondok voltak vele, de állatorvos sem tudott mit mondani. Mit tegyünk hogy ne haljon bele a szomorúságba a másik? A saját pénzemből állom ha kell mellé venni egy másik papagájt. Bármit megcsinálok, BÁRMIT!!

2016. máj. 2. 15:44
 1/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképp vegyél mellé egy új párt.
2016. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi van, ha nem jönnek ki egymással? Ha véresre veri az egyik a másikat vagy ilyesmi? Ezért nem merek..
2016. máj. 2. 15:56
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Először is részvétem. Nemrég velünk is ez történt. Egy hónapig nem volt semmi baja a másik papagájnak, de utána nagyon gubbasztott, szomorú volt. Hát vettünk mellé 1 új párt, eleinte nem nagyon kedvelte, de egy héten belül megszokta, és azóta teljesen jól vannak.

Remélem megoldódik a problémád, biztos ami biztos, vegyél neki egy új párt.

2016. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, valószínűleg veszek mellé egy párt, de előtte meg szeretném szelídíteni a drágát. Valami tipp? :)
2016. máj. 2. 19:20
 5/8 anonim válasza:
Először rakd őket külön szelídítsd meg. Nekem mindig úgy sikerült hogy a szobámba kiengedtem és hagytam had röpdössön aztán amikor elfáradt akkor óvatosan odanyújtottam a kezem,raktam bele egy kis magot és utána simán ráállt a kezemre..és utána már "reptetés"nélkül is ráállt.
2016. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a természetben is új párt keresne magának, ha elvesztette volna a párját. itt sincs másképp!
2016. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Uj par kell neki ,most ne a szeliditessel foglalkozz az majd kesobb
2016. máj. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vettünk neki új társat. Nagyon jól kijönnek.

Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 9. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!