Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Berepült a szobámba egy madár...

Berepült a szobámba egy madár aztán kirepült a "raktárunkba". Mit tegyek ha nem akar elrepülni?

Figyelt kérdés
Szegény madár (cinege) nagyon furcsán kiteszi a lábát a szárnya alól és nem akar/nem tud elrepülni. Csináltunk neki egy nagyobb teret (berepül a székeink mögé) h eltudjon repülni de aggódok miatta mert már ott van min. 5 perce :( Mit tegyek? Valami baj van a lábával? Kérlek gyorsan válaszoljatok!

2016. máj. 7. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni mi lehet, lehet csak a sokk miatt nem megy el.

Egy verébfióka is berepült, megfogtam, kitettem az ablakba a tenyeremben, és vagy 3 percig üldögélt (azt hittem elpusztul),majd egy óriásat csiripolt és elrepült.

Menjetek el a szobából, vagy bujjatok el, hogy ne steresszeljen. Elméletileg ahogy magához tér, el kéne mennie. Macska, állatok ne legyenek ott, és kinyitni az ablakok, másképp nekirepül.

Hol laksz? Pesten tudok segíteni.

2016. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem fogd meg és vidd el az állat orvoshoz.
2016. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még egy darabig ott ült ahova leszállt ezért már észre se vettük h ott van, egyszer csak felrepült és ki szállt az ablakon és annyira meglepődtem h nem tudtam hova kapjam a fejem :) örülök h nincs baja a madárnak, ismerősöm mondta h a madarak felszoktak venni néhány furcsa pózt mégsincs semmi baja a madárnak és mondta h vigyem ki kézben, de nem mertem a lába miatt hozzá nyúlni, nehogy kárt tegyek benne :) Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!