Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy bébi fekete...

Zyebra kérdése:

Találtam egy bébi fekete rigót, hogyan gondozzam?

Figyelt kérdés
Még igen csak picike és felszorult a padlásterembe.Lehoztam, de nem tudom hogy mit eszik.Itatni még pipettával kell.Hogyan bánjak vele.Még repülni se tud szegény.

2016. máj. 9. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy szarka nem is rigó.
2016. máj. 9. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Mennyire idős lehet? Próbál már repülni? Nem lehet, hogy a padláson van a fészke? Látsz rajta bármilyen sérülést?
2016. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb. egy hetes lehet, még a lába is szétcsúszik,járni se tud.A padláson nem találtam a fészkét, de nem kutattam át teljesen.Semmi sérülést nem látok rajta.Attól félek, hogy túletetem.Vettem neki madár lágy eleséget azt megette, de nem tudom, hogy mennyit kell adni és milyen időközönként.
2016. máj. 9. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__7779142-tala..

remélem ennek jó vége lesz. itt sok válasz van már

túletetni nehezen lehet. tegnap.pl megfigyeltem, 5-10 percenként rohangáltak a madárszülők a kajával.

Lisztkukac(csonti NEM), ha nincs (holnap feltétlen venni), akkor apróra vágott nyers csirkehús, főtt tojássárgája

Ha ott a fészek és a szülők keresik, nem kellett volna lehozni, mert fészekhagyó(rüpképtelenül kimászik). Csak ha veszélyben van:macska, ragadozók, stb.

ha Pesten van, segíthetek

2016. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, de sajnos meghalt szegényke. Pedig mindent elolvastam és még az állatorvost is felkerestem. Elvileg depressziós volt szegény.
2016. máj. 12. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!