Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tesco-ban vásárolt dobozos...

Tesco-ban vásárolt dobozos tojásban lehet még életképes csirkekezdemény, ami kikelhet, vagy ezek a tojások már annyira kezeltek, hogy ami kezdemény volt is benne, az már nem fejlődik ki?

Figyelt kérdés
Legutóbb vettem egy 10 tojásos csomagot, és az egyik tojásban csirkekezdemény volt. Ez még megfelelő körülmények között kikelhetett volna a tojástartóból kiszedve?
2016. máj. 14. 10:03
 1/6 anonim válasza:
53%
A Tescòban jò dolgok vàrnak, úgyhogy persze! 😂😁
2016. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem.. az üzemekben nincs is kakas..
2016. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudom, honnan szerzik be, de hogy ez már részben kifejlett csirke volt, az biztos. :-)
2016. máj. 14. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. A Tescos és egyéb tojások olyan telepről jönnek, ahol nincs kakas. Ergo: a tojás sem lehet szemes. Valószínűleg amit láttál egy sima vérrög volt.


[link]

2016. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem így nézett ki, ebben tényleg már valami részben kifejlett madárkezdemény volt. Tudom, hogy bizarrul hangzik, én is meglepődtem. :-)
2016. máj. 14. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. De ennek semmi köze a "kezeléshez", egyszerűen nincs kakas a nagyüzemi tojás neveldékben, csak tyúk. Az az egy akkor valószínűleg véletlen belecsúszott :)
2016. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!