Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ilyenkor mi történik?

Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Kb 15 perce nekirepükt egy veréb az ablakomnak. Amint kinéztem láttam, hogy a földön fekszik. Azt hittem megdöglött,de aztán észrevettem,hogy lélegzik. Egy perc után felült, és elkezdett körbenézelődni,és közben a csőre nyitva van(liheg?néha becsukja de aztán újra kinyitja). Tettem ki Neki vizet egy kis tálkába,egy kis szénát loptam a nyuszimtól és egy kis szotyit a hörcsögömtöl. Van még valami amit tudok tenni? Mennyi idő kell Neki mire újra magához tér?

2016. máj. 28. 17:02
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem lehet tudni előre, mennyi idő, mire újra magához tér, de ha nem tud mozogni, én a helyedben bevinném valami védett helyre, nehogy valami más állat (pl. macska, kutya) megtámadja. Aztán megvárni, hogy mi lesz vele. Talán eltörhetett valamilye.
2016. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Agyrázkódás, sötét, ingermentes helyre tenni(dobozba) legalább holnap reggelig. Semmilyen stressz ne érje. Hátha megmarad. Lehet belső vérzése is

Dobozba vele, sötét, csendes helyen

2016. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!