Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek ha túl hangos a...

Bogyoka9274 kérdése:

Mit tegyek ha túl hangos a nimfám?

Figyelt kérdés
Van egy nimfám hiába takarom re minden reggel 06:30 és 07:00 között ébreszt fel és utána abba sem hagyja egy jó darabig mit tegyek?
2016. máj. 29. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ne is mondd, szörnyű!!!

Anno nekem is volt egy nimfám, nagy lelkesen megvettem, aztán pár nap után már szó szerint utáltam hazajárni, mert állandóan, de tényleg ÁLLANDÓAN csipogott, egyedül este volt csendben míg aludt.

Nálam a megoldás az volt, hogy ezer ft-ért eladtam a madarat ketrecestől, mindenestől, csak vigyék már el és szűnjön meg a zaj.

Nekem nem való madár :)

2016. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászolást de nem szándékozom megválni tőle.
2016. máj. 29. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül van, akkor hívja a társait, mivel társas lény. Papagájt nem szabad egyedül tartani. Vegyél mellé egy társat.
2016. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne a madarat hibáztasd,ő csak halálra unja magát egyedül.Vegyél mellé párt,így nem lesz olyan hangos és ő sem fog unatkozni.Azonos neműek is tarthatók együtt.
2016. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a napokban szereztem be a nimfám mellé egy társat, másik nimfát, és azóta csend van. Előtte hétvégén úgy oldottam meg a reggeli alvást, hogy leengedtem a redőnyt. :) De tény, hogy társas lények, szerezz neki egy párt, vagy barátot. :)
2016. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!