Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ilyen helyre milyen madarak...

Ilyen helyre milyen madarak járnak? Valamint járnak e?

Figyelt kérdés

Nemrég leltem rá egy eféle mocsaras régi tóra, kertes rét közelében, napközben idejárnak a kertek gondozói vizet meríteni, én viszont természetfotózás céljábol érdeklődök, hogy valamilyen madarak előfordulnak e egy ilyen elhanyagolt tónál, ésha igen milyen madarak és melyik időtájt, esetleg érdemes,ide,egy les,sátrat felépíteni?

Kezdő vagyok még a,természetfotózásban és a természet állatainak szokásaiban, ezért teszem fel ezeket a kérdéseket.


Szóval itt egy kép (illusztráció) de majdnem ilyen, csak egy két flakon is megtalálható benne, hála a "nagy természetszerető" embereknek


[link]



2016. jún. 11. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleg kicsinek tunik, vizi, gazlomadarak megfordulhatnak (szarcsa, vizityuk, bakcso, gem, kocsag, recefelek, stb.) de ilyen kis helyen, nem tudom

Es ha allandoan emberek haborgatjak, nem mereszkednek oda foleg felenkebb fajok

2016. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az, az emberek és az hogy kicsi, nem igen jár ide semmi,még a hajnali órákban sem
2016. jún. 11. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!