Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fogtam egy repulni nem tudo...

Istvanfy kérdése:

Fogtam egy repulni nem tudo kis szajkot, hogyan gondozzam?

Figyelt kérdés

Eloszor mikor meglattam hivtam magamhoz, (talan leteznek csodak :P) de nem jott csak bamult mentem feleje es mintha ismert volna, nem szolt semmit, es nem beteg! bettem a zsebembe es becipzaroztam, egy ido utan kibontottam a zsebem es elkezdet sirni es tatotta a szajat, fogtam neki szocsket es belegyurtam a szajaba :D lenyelte ujbol sirt, adtam neki megint aztan elhalgatott. Aztan meg akartam reptettni es nemtudott repulni szegenyke... probaltam az ujjamon reptetni de felos, vegul letettem valamire kb 50 cm a foldtol, szokott egyet es ugyetlenul a foldhoz vagta magat. Aztan betettem egy kis papagaj kalitkaba es hazahoztam. Ithon kiengettem a szobamba es ossze vissza ugrandozott a leptopomon :)) vicces madarka. Visszaraktam a kalitkaba es elaludt :)

Ez a kis tortenete Matyinak :)

Hogyan gondozzam?



#szajkó #matyas madar
2016. jún. 17. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesülettől kérj tanácsot, nehogy elpusztuljon.

Küldj képet is róla nekik, hátha számos alfaja létezik ennek a madárnak.

2016. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Atlagos szajko, voroses szinu kek szarnyakkal.
2016. jún. 17. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy! Nekem is van kettő és igen nagyon hamar szelídek lesznek kiskorban. És ha megtanul repülni valószínű hogy elmegy kis időkre debvissza fog menni hozzád akárcsak hozzám minig visszajönnek az enyéim. Persze éjjelre mennek a ketrecbe. Szerintem én minden kérdésedre tudok válaszolni szóval irj nyugodtan privátban!
2016. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!