Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullamos nöstény...

GamerNiki kérdése:

Van egy hullamos nöstény papagajom 1hete kaptam es erdekelne hogy miert ilyen a lába?

Figyelt kérdés
Ja es hogy miert nincsen korom rajta!Nőstémy ezert meg lehet szeliditeni?Fog beszelni? Kép: [link]
2016. júl. 7. 16:39
 1/4 anonim válasza:
Kajak nem tudom mi van a lábával, szerintem kéne karmának lenni, de nem akarok vészmadaraskodni, lehet még csak nem fejlődött ki, mennyi idős? Szelidítéshez nagyon sok idő kell és ajánlom hogy vegyetek neki egy társat, mert depressziós lehet (pl ha elkezdődik a suli és nem leszel otthon) és kitépheti a tollát, vagy magába borulhat stb. Beszélni nem fog, a fajtájából adódólag.
2016. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar meg szelidult eszik a karombol simogatom,hangot fog utanozni elvileg...es olyn 4honapos lehet
2016. júl. 7. 19:39
 3/4 anonim válasza:
Bocsánat, összekevertem a kecskepapagájjal, a hullámos jól tud utánozni, de azt ajánlják hogy 6 hetes korban kell elkezdeni tanitani :/ azért sok sikert. Mákod van hogy már megszelidítették neked! A lábról nincs ötletem, mert nem tudom hogy fejlődik, azért biológus nem vagyok. :DD
2016. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen fog utánozni, "beszélni".

A lába pedig, igy első ránézésre vagy papagáj csípte le neki, esetleg elfagyott valamikor és igy száradt le. A harmadik variáció, hogy születési rendelleneség. Gyakori a beltenyészetekben.

2016. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!