Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak ha a szomszéd...

Mit csináljak ha a szomszéd gyerek ki engedte a nimfa papagájom már 1 napja akkor engedte amikor én nem voltam itthon nagyon szeretem hogy tudnám viszakapnni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hová engedte ki? A szabadba? Akkor azt már rég elkapta egy macska vagy más ragadozó.


Hogy tudta kiengedni?

2016. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Repülj utánna :D
2016. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
láta egy szomszéd repülni ma. keritésre volt fel akaszva és át nyült a gyerek és elengete irigységből mert neki nem volt papagája
2016. júl. 8. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a madár valszeg elveszett, de nem lehet hogy a gyerek csak segíteni akart a madáron és véletlenül engedte el?
2016. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd kint a kalitkát.Tegyél a kalitkába és köré fürtös kölest.Ha szelíd,nagyobb az esély rá,hogy visszajön.Az is lehet,hogy befogta valaki. Fb-n vannak nimfás csoportok,ott osztanak meg eltűnt és talált madarakat.
2016. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 papagajfan válasza:
100%

5 válaszolóhoz csatlakozok ez a legtöbb amit ilyenkor tehetsz, a legtöbb madár ilyenkor megijed és elveszti a tájékozódó képességét :(

Láttad azóta?

2016. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem látam egyszer se mit tegyek hogy visza kapjam
2016. júl. 10. 20:20
 8/8 A kérdező kommentje:
már nem tudom vissza kapni sirok a kiss nimfámért
2016. júl. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!