Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ellesz a nimfám 10 napig így?

Ellesz a nimfám 10 napig így?

Figyelt kérdés

Van egy nimfán és 2 hullámosom. Nagyon sokat vannak szabadon a szobában, a hullámosok maguktól jönnek-mennek, a nimfa mivel nagyon barátságos, ahoz van szokva, hogy mindig én veszem ki-be, sok időt tölt velem/rajtam. Kijönni kijön, de magától nem megy be a kalitkába.

Én el fogok utazni 10 napra. Lesz, aki gondozza addig őket, de sajnos sok időt nem tud velük lenni. Félek, hogyha kiengedné őt, akkor nem tudná visszatenni, mert nem fogja hagyni, hogy megfogják. Azt a legkevésbé se akarom, hogy kergetőzzenek a szobába, és megijedjen. Szerintetek baj, ha 10 napig egyáltalán nem lesz kiengedve? A kalitkában repülni nincs lehetősége, csak pici távokat.


2016. júl. 17. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a kalitkába és ha hazajösz enged ki.
2016. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!