Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel tudom magamhoz szoktatni...

Mivel tudom magamhoz szoktatni a hullamos papagalyomat?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk es annyira fel hogy nem is mozog .kosxonon a valaszokat

#Madar papagaly fel allat
2016. júl. 24. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Türelemmel. Gondolkoztam azon, nagyon sokat, hogy mit tudok ezen kívül még, hogy amit írok ne tűnjön nagyképűsködésnek? Az első nap ne sokat várj, először szokja meg a helyét. Azután azt szokja meg, hogy te ott vagy a közelében. Lehet hozzá beszélni sokat, nekünk 4 volt, és mindegyik mondott valamit, a butábbja 1-2 szót ismételt, volt amelyik nagyon sokat. Ha már nem olyan rémült, ki is lehet engedni, kézhez szoktatni. Elkapni az első időszakban nem olyan könnyű, de később már magától hazamegy, ha tudja, ott az ennivalója a kalitkában. Ha benyúltam hozzá, és nem csípett meg, hanem az ujjamra ült, az is csak több hónap után volt lehetséges.
2016. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ,de mi bárhogy közelítuk hozzá mindig elmegy tőlünk,a csőre is egy kicsit furcsán ál,és nem is repül .most akkor békénhadjuk vagy beszéljünk vele?
2016. júl. 24. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Első nap inkább aludjon egyet az ijedtségre. Később aztán minél többet vagy vele, annál hamarabb megszok.
2016. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi.ja és az baj h amikor bementem akkor aludt e én véletlen felébresztettem?
2016. júl. 24. 15:17
 5/6 A kérdező kommentje:
további válaszokat várom
2016. júl. 24. 15:46
 6/6 anonim válasza:
Ne agódj, ha felébreszted, mert igen éberek.Nagyon nehéz őket nem felkelteni.
2016. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!