Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kistestű, csendes...

Milyen kistestű, csendes fajta papagájt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék papagájt venni a közeljövőben, de mindenek előtt fontos lenne kiválasztani, hogy melyik fajtát vegyem, hogy aztán utána mindennek utána tudjak járni. Korábban pintyeink és hullámosaink voltak, de most valami mást szeretnék. Ami a lényeg, hogy kisebb testű legyen a madár valamint fontos lenne, hogy hogy halkabb fajta legyen, mivel társasházban lesz tartva. Nem csak dísznek venném, hanem kiskedvencnek is, tehát szeretnék vele komolyabban foglalkozni így nem utols szempont, hogy jól szocializálható legyen a pipike :D A törpe papagájoknak már elkezdtem utána olvasgatni, de szívesen fogadok még más ötleteket olyanoktól akik már nálam jobban ismerik a különböző fajtákat és áltlalános szokásaikat, viselkedésüket.

2016. júl. 24. 19:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Mennyi a max ár? Én a hegyit ajánlom nem hangos békés okos intelligens madár beszédre is tanítható de nem mindegyik.Remélem tudtam segíteni!
2016. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Ugy konkretan arban meg nem gondolkodtam. Felmerem a terepet a szoba joheto papagajokrol aztan osszevetem melyik mennyibe kerul stb
2016. júl. 24. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A hegyi szerintem már elég nagynak számít.

Én a katalint ajánlanám. Igaz,nekem nem lakásban,hanem kerti volierben van,de tudom ajánlani. Kedves,halk,azt olvastam,hogy tanítható is. Szerintem érdemes utánanézni.

2016. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem nimfáim vannak és imádom őket😊 igazából nem a legcsendesebbek de nem is túl hangosak 😊reggel pl tök jól viselkednek
2016. aug. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!