Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet fürjet fogni?...

Bertiii kérdése:

Hogyan lehet fürjet fogni? utána elengedném, mert csak a "vadászat"érzését szeretném megérezni. Amúgy én nem lennék képes megölni szegényt.

Figyelt kérdés

még gyerek vagyok nincs sok pénzem így ne "vevős"csapdát hanem házi készítésűt szeretnék.


Várom az ötleteket!!



#csapda #házi készítés #állat- madár
2016. júl. 25. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan csapda, amiben a madár nem sérül meg, nem igazán van. A stressz is nagyon megviseli, ha bele nem hal.

A csapdázás nem vadászat, esetleg orvvadászat. Ha elkapnak..hát elég szép kis büntetést zsebelhetsz be, ha megúszod annyival.

Inkább gyűjts egy fényképezőgépre, az ezerszer izgalmasabb. Főleg nálam, ahol az erdő tele van medvékkel. A fényképezőgépet süsd el, ne puskát! Sokkal nehezebb, hasonlít a vadászás adrenalinjához, és ha jó fotókat készítesz, pénzt is kaphatsz értük.

Én így látom. Remélem rendes ember vagy.

2016. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet.

És ha vennék fürjcsemetét akkor a tenyésztés drága lenne? És hogyan ,mivel kellene etetni?Esetleg van ilyen oldal,ami ezt leírja?és eladnám a piacon ,vagy az ilyen gyerekeknek mint én vagyok megengedném hogy a jelenlétemben elengedhetik ingyen😃

2016. júl. 25. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Tenyészteni japánfürjeket szoktak úgy tudom

A 'vad' fürj(coturnix coturnix) védett Magyarországon, eszmei értéke asszem 50000ft. Szerintem 100%hogy azt nem tarthatod. De itt egy csomó japánfürjes oldal, google első találatok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Nekem kínai törpefürjeim voltak, de azért mert olyan aranyosak voltak, hogy muszáj volt megvegyem. Házikedvencként tartottam, teljesen szelídek voltak, imádtam őket meg ők is engem.

2016. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!