Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egyedül is lehet tartani a...

Egyedül is lehet tartani a hullámos papagájt?

Figyelt kérdés
van nekem egy fiú tegnap hoztam,de meg sem moccan és félek a berakok neki még egy társat össze vesznének!

2016. júl. 25. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak párban kellene tartani! Ha egymagában van, megkattan és elpusztul!
2016. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor hozzak neki egy lanyt?
2016. júl. 25. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi tartottunk, igaz, nem éltek túl sokáig(betegség, baleset)

Egyedül rengeteget kell vele foglalkozni, napi 6-8 órát.

Egy nap alatt nem fog megszelídülni. Ha veszel hozzá társat, először karanténban kell tartani kb2hétig(betegségek kiderülése)

Utána külön kalitkában egymáshoz szoktatni, napról napra közelebb rakni őket egymáshoz.

2016. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kell neki társ. tegnap is írták többen a kérdésednél.

nem választás kérdése. minimum kettőt kell tartani.

2016. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy a kereskedésben azt ne mondd, hogy egyedül voltak tartva.. biztos hogy nem, többen voltak. akkor miért félsz,hogy otthon majd bántanák egymást?
2016. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milywn elozo kerdesemnel ?
2016. júl. 25. 13:47
 7/8 anonim válasza:
34%
Természetesen lehet egyedül tartani apukámnak kiskorába volt egyedül egy és 10 évig élt most majd én is kapok!
2016. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én egyedül tartom a hullámos papagájom bár igaza van a többi kommentelőnek ha van lehetőséged rá vegyél neki egy párt. Viszont ha egyedül szeretnéd tartani továbbra is semmi baja nem lesz csak többet kell foglalkozni vele. Mi ketten nagyon jól el vagyunk. :-)
2016. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!