Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájomat megmérgeztem volna?

A papagájomat megmérgeztem volna?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egyik nap bevittem a kajámat a szobámba (tej+műzli) és ráraktam az asztalomra majd leültem, erre ő mellém repül. Felmászott a tálra és egy kicsit megkóstolta, mivel nem figyeltem oda. Azután beraktam a kalitkájába és az nap nem volt semmi. Másnap pedig elkezdett vadul rikácsolni, és csak próbából belemártottam az ujjam a tejbe és benyújtottam neki. Lenyalogatta és megnyugodott. Én szívesen adnám neki, de félek, hogy mérgező rá... Tényleg az? Előre is köszi!

2016. júl. 27. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Drogos papagaj :-D
2016. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A papagájok hajlamosak rá,hogy amit a gazdi eszik,az kell nekik is.De!Semmiféleképpen ne engedd,hogy beleegyen az emberi ételbe,mert az neki egészségtelen!Ha mégis kunyizna,adj neki egy darab száraz kenyeret,fürtös kölest,gyümölcsöt...Ha nem fogadja el,harapj bele,így majd az fog neki kelleni.

És ha javasolhatok Neked valamit,vegyél mellé egy társat,mert szomorú és depressziós lesz egyedül!Így Neked is és a madárnak is jobb lesz! :)

2016. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mindennek mi köze a mérgezéshez?

Valószínűleg más oka volt a rikácsolásának, a papagájok hangot szoktak adni nemtetszésüknek.

Mindenesetre ne adj neki emberi kaját, tejet sem.

A mérgezés pontos fogalmának meg nézz utána.

2016. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. júl. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!