Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sos! Találtam egy kis árva...

Ghghg kérdése:

Sos! Találtam egy kis árva fiókát mit eszik? Hogy itassam?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen fióka. Ha nem ismered fel, fényképezd le, hogy valaki tudjon neked segíteni.
2016. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Én először fókát olvastam :DDDD Csak azért kattintottam a kérdésedre, hogy megtudjam honnan szerváltad :D
2016. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Boltba menet a földről :D majdnem ráléptem xd kenyér helyett őt vittem haza :D
2016. júl. 31. 16:59
 5/7 anonim válasza:
36%

OFF

S miután meggyőződtél arról hogy félreolvastad,segítő válasz helyett begépelted ezt az eredeti humorbombát majd megveregetted a saját vállad a teljesítményedért.Hadd találjam ki:ötpercenként visszanézegeted ezt meg a többi humorbombád,elolvasod újra és újra hogy jót mulass a saját poénodon,és lesed hogy más is értékelte -e csodás humorodat.Gratulálok.Középszerű trollá válásod folyamata jól halad. Taps-taps

ON

[link]

[link]

2016. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hallod :D

Menj el futni vagy közösülj

Azzal levezetheted a feszkót

A linkeket köszi

2016. júl. 31. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha írsz nekik segítenek

[link]

Megkérlek szépen, előbb olvasd el a többi gyakoris választ erre, ezen a nyáron vagy 10-szer megválaszoltam már ezt a kérdést..

És attól függ, milyen/mekkora fióka.

2016. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!