Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gyorsan írjon valaki! Van egy...

Gyorsan írjon valaki! Van egy hullámos papagájom és ma kint volt repülni és odazárta a fejét a gyerek sem nem erősen hanem csak gyengén van valami baja?

Figyelt kérdés
Az odazárás után oda repült a székemre és hátra jobbra balra nézett utána elvesztette majdnem az egyensúlyát utána "helyre jött" mert repült normálisan most a kalitkában van eszik és beszél a többihez én most nem látom hogy baja lenne lehet hogy csak megszédült azért vesztette el az egyensúlyát majden?
2016. aug. 4. 08:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért de ideges vagyok
2016. aug. 4. 08:15
 2/21 A kérdező kommentje:
Most megállás nélkül beszél a többihez
2016. aug. 4. 08:28
 3/21 A kérdező kommentje:
Most alszik de nem szokot ilyenkor máskor aludni...
2016. aug. 4. 08:32
 4/21 anonim ***** válasza:
Bizony hogy lehet . De miert is nem viszed dokihoz ? Ő mindent elmond és meg is vizsgálja hogy van e vmi baja . Mi így láttatlanba hogy mondanánk el hogy mi baja lehet ? Vidd dokihoz
2016. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom a papagájod, de szerinted valami csodadoktorok vagyunk hogy interneten keresztül diagnosztizáljunk? Állatorvoshoz vidd el, ha meg akarsz nyugodni: nem kér sokat csak azért, hogy ránézzen.
2016. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A felelős állattartás része az s, hogy nem az állatorvoson spórolsz. Ha félsz az ilyen költségektől, meg hogy vállald a beteg állat okozta stresszt, akkor ajándékozd el, mert így nem megy.
2016. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De csak épp hogy zárta oda úgy képzeld el hogy az újad tedd oda a valamilyen ajtóhoz és éppen hogy zárd rá de azért megnézetem az ismerőssel mert ő állatkórházban dolgozik majd írok
2016. aug. 4. 08:37
 8/21 A kérdező kommentje:
Felhívtam 1 órán belül itt van
2016. aug. 4. 08:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Az elég gyanús, hogy elment aludni.
2016. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem itt van tesó mert neki fekete Opel Astra van
2016. aug. 4. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!