Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Énekes papagájjal lehet...

Énekes papagájjal lehet együtt tartani más díszmadarat is?

Figyelt kérdés
A kalitka 168cm magas, 70x40.

2016. aug. 12. 21:03
 1/3 anonim válasza:
az attól függ hogy mennyire barátságos a mostani papagájod és hogy az új milyen lesz. szerintem minden ilyen lehetséges mert előbb utóbb ha nem is lesznek túl joba meg fogják szokni egymás társaságát, nyilván sok idő és türelem kell. a kalitka méretei jónak néznek ki
2016. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az állatkereskedésben nimfákkal volt együtt, sőt ami azt illeti pont azt a kettőt akarnám megvenni akikkel ott együtt volt. Csak az a baj hogy neki most nincs párja, Fehérváron jelenleg sehol nem lehet tojó énekest kapni. Ha egyedül van nem szekálják halálra a nimfák? Bár róluk nem olvastam ilyesmit
2016. aug. 12. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz baj! Ha számára ismert madarakkal kerül ujra össze szerintem még örül is neki! Sok sikert!
2016. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!