Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kiengedtem repülni az egyik...

Kiengedtem repülni az egyik hullámos papagájomat és nehezen tudtam visszatenni az baj?

Figyelt kérdés
4 napja vannak nálam és kiengedtem az egyiket repülni a másikat már nem mertem mert nagyon nehezen tudtam visszatenni. Nem ártott neki hogy sokat kellett kergetni hogy visszategyem?

2016. aug. 13. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

De. A stresszbe belehalhatnak, túl gyorsan ver a szívük és megáll. Legalább egy hetet kell szoktatni a helyhez. Kiengedés nélkül.

Félni fog és majd nehezebben szelidül meg.

2016. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak ritka esetben halhatnak bele a stresszbe. A válasz ugyan igen ártott annyival hogy egy kis bizalmat vesztettél a madár iránt, de ne aggódj, csak hagyj nekik nyugalmat hogy ismét bízzanak benned. A másik hogy egy szelíd madár is eléggé komisz tud lenni az istenér nem megy vissza a ketrecbe. Ezért fontos hogy főleg amíg nem szelíd etetés előtt Engedd ki őket és aztán ha eleget repültek csalogasd vissza őket egykos eledellel a ketrenbe, sok szerencsét!;)
2016. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. aug. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!