Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Létezik az, hogy egy rigó...

Létezik az, hogy egy rigó öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap az út közepén egy rigót majdnem elütött egy kocsi, a két kerék között vergődött át, fogtam és egy jó 20 méterrel arrébb tettem a bokrok közé. Még 1 órával később arra volt dolgom, és láttam hogy sajnos elütötték csórit. Mivel ugyanott csapták el, elgondolkodtam, hogy talán direkt ment oda vissza. Lehetséges hogy beteg/sérült volt és direkt akart véget vetni az életének? Nagyobb sérülést akkor nem láttam rajta először, és viszonylag messze tettem le, mégis ugyanott ütötték el sajnos. Az út túlsó oldalán építkezés volt, nem értem oda miért ment volna szoval ez fura...
2016. aug. 16. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak olyan paraziták, amik kikapcsolják az állatok félelem központját (legalábbis az egereknél van ilyen)
2016. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg fura. Viszont biztos volt valami belső sérülése vagy betegsége, ha hagyta magát megfogni.

Sajnálom szegényt:(

2016. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőled ez egy nagyon szép gesztus volt, hogy segítettél neki. Bárcsak minden ember ilyen lenne!
2016. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ugyanoda ment vissza talán keresett valamit amit a balesete előtt meg akart látogatni, mondjuk egy fészek,


vagy egy fióka ami kiesett a fészekből és ösztönösen etetni akarta, vagy pedig hím volt és a tojó hangjára ment

2016. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talan akkor rosszul tettem hogy a bokrok közé raktam..sajnalom szegényt de siettem, pedig biztos maradtam volna legalabb 2 percet, egyet csipogott mikor megfogtam es nem is vergődött, szerintem beteg lehetett inkabb, repülni nem akart/nem tudott. De hogy pont ugyanoda ment vissza szerencsétlen:/
2016. aug. 19. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!