Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fog-e még beszélni a hullámos...

Fog-e még beszélni a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Van egy hím hullámos papagájom,három éves,és már jó ideje tud mondani pár szót.Nagyon szelíd,igényli az emberek társaságát,sokat foglalkozom vele.Gondolkodtam,hogy vegyek mellé egy tojó papagájt,de attól félek,hogy teljesen megváltozik majd a viselkedése és nem lehet majd egy kis ideig sem elválasztani társától,beszélni sem fog már többé.Ha veszek tojót,akkor mennyi a valószínűsége,hogy rak le majd tojásokat és ki is fognak kelni?
2016. aug. 18. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát attol füg hogy majd párzo kedvébe less de szerintem maid rather tojást
2016. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak megbántani,de önző dolog,amit csinálsz vele. a papagájok társas lények,kell nekik fajtárs! te hiába foglalkozol vele,akkor is magányos lesz.

igen,lehet hogy nem lesz annyira barátságos vagy beszédes,hogyha ketten vannak. de nekik sokkal jobb úgy az élet. egyedül nem szabadna tartani

2016. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és én azonos neműeket tartanék, de ez már részletkérdés
2016. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja elfelejteni amit megtanult. Az enyém 1 éves volt amikor idekerült 2 évesen hoztuk a párját. Ugyanúgy beszél.
2016. aug. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!