Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vérfertőzött hullámospapagáj...

Vérfertőzött hullámospapagáj tojások?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 2 hullámos papagájom 1 éve vettem őket. Az eladó szerint 3an vtak testvérek, 2 fiú, 1 lány, így én a 2 fiút hozta el. Legalábbis azt hittem...

Van egy kis kuckójuk, mivel éjszakára szeretnek oda bebújni. Napközben kinyitom nekika kalitkaajtót, szabadon lehetnek a lakásban, mert szelídek, általában odajönnek hozzám. Viszont 2 napja az egyik alig akart kijönni az oduból, ma megnéztem, és van benne 2 tojás!...áthívtam ismerősöm, aki ért hozzájuk, és azt mondta h egy pár. Most mit csináljak? Termékenyek lehetnek a tojások? Azt tudom, hogy lehetnek betegek a picik. Elvegyem a tojásokat a tojótól? Vagy hagyjam hátha egészségesek lesznek? Nem tudom mit csináljak, kicsit kiakadtam, mert pont ezért "vettem azonos neműeket", hogy ne legyenek kicsik, pláne ne rokonoktól.



2016. szept. 4. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy mindig tojást rakjanak vegyél mütojást és azt fogja gondozni de mivel tesók lehet hogy ki sem kelnek a tojások.
2016. szept. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a szomszéd ért hozzá, akkor tudja, hogy a tojások attól mert testvérek még termékenyek. Persze ha kikelnek a deformitás nagyobb eséllyel fordul elő.

Egyszerűen ne legyen odú ahol tudnak fészkelni.

2016. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!