Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Boltban kapható lágyeleségek?

Boltban kapható lágyeleségek?

Figyelt kérdés
Néhány helyen már láttam állatkereskedésekben lágyeleséget. Ez miben jobb/több, mint az otthon készített? Én eddig mindig itthon, házilag készítettem el a hullámosaimnak, szerették is nagyon, szinte egyből megették. Ezen a szokásomon nem is kívánok változtatni, csak tényleg érdekel a dolog.

2016. szept. 9. 20:48
 1/2 anonim válasza:
Szia tudomásom szerint van benne olyan vitamin amit mi nem bírunk biztosítani de a házi viszont nem tartalmaz tartósító szert és a madarak nem tusom hogy reagálnának a tartósító szeres ételre. Viszont a fióka nevelésnél ezt jobban szeretik az enyémek mint a házit. De ez szerintem madár függő.!
2016. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyiban különbözik hogy ahhoz nem kell tojást főzni, zöldséget aprítani,stb tehát lusta ember előbb választja azt. Másrészt ha úgy adod nekik ahogy van és nem keversz hozzá semmi nedveset akkor tovább maradhat előttük, nem romlik meg. Míg a házit fél óra után ki kell venni mert romlandó.


A hozzáadott vitamin nem lényeg hisz a természetes vitaminok sokkal jobbak,többet érnek így változatos étrend mellett nincs szükségük mesterséges vitaminokra.

2016. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!