Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csak én nem bírok betelni...

Csak én nem bírok betelni ezzel a nyávogó papagájjal? :DDDD

2016. szept. 10. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2016. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is láttam nagyon aranyos, de ez egy kakadu!
2016. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kakadu is papagáj.


Csak nehogy túlzásba vidd a rajongást...

Mert nem kéne hozzáértés nélkül egy videó alapján papagájt venni.

Ezt csak azért írom mert sajnos sokan teszik ezt. Jaj de aranyos nekem is kell egy... Aztán fogalmuk sincs milyen kiszámíthatatlan,érzékeny vadállatok és mik a szükségleteik így aztán meglepődnek amikor a rossz tartási körülmények miatt hamar elkezdik tépni a tollukat, agresszívak lesznek vagy úgy ordítanak egész nap hogy a környéken mindenki hallja...

2016. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Én betiltanám az állatkertek nagy részét, és a papagálytartást is. Elképesztő hogy valakik élvezik, hogy be van szerencsétlen zárva egy kalitkába élete végéig.
2016. szept. 17. 19:39
 5/11 anonim ***** válasza:
tudod hány állat pusztult volna már ki ha nem lennének állatkertek??
2016. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyau nyauu cukkerka
2016. szept. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: A papagájok valóban nem valók kedvencnek. Egyáltalán nem kéne őket tartani. De már késő, rengeteg van belőlük fogságban.

Másrészt szerencsére nem csak úgy lehet papagájt tartani hogy egész életében be van zárva egy kalitkába. Aki rájön erre és érdekli a madara jóléte az csinál szépen egy kinti nagy röpdét nekik. Úgy a legjobb nekik. Esetleg szobai röpde vagy egy egész szoba nekik...

Ha már fogságban tartjuk őket az utóbbi megoldás az ami nekik is jó: [link]



#5 De nem az állatkertnek kéne lennie a nagy megoldásnak...

Az állatfajok nem maguktól halnak ki hanem az ember miatt... Inkább azokat az embereket kéne bezárni sőt inkább lelőni akik őket lövik le a vadonba. És akkor békésen élhetnének tovább a természetben ahelyett hogy megmentés címszóval bezárják őket.

Azok az "állatkertek" ahol hatalmas, több hektárnyi helye van pár szem állatnak is na azok még elfogadhatóak. Tévében láttam hogy van olyan is ahol autóval viszik nekik a kaját és mennek sokáig hogy a nagymacskák menjenek,fussanak a kaja után mielőtt megkapják akárcsak a természetben.

Na de egy nagyvárosi állatkert ahol tök kicsi helyük van, nincs mit csinálniuk, ingerszegény a környezetük mert nem csinálhatnak semmi számukra természetes dolgot...

2016. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem merész kijelenteni azt, hogy be kellene tiltani a papagájtartást. Azt meg, hogy az állatkerteket, az már baromság. Azzal egyetértek, hogy szerencsétlen némelyik úgy éli le az életét, hogy egy kis ketrecbe van bezárva, de pl az én én papagájaimnak jó dolguk van, kinti röpdében vannak. Szóval lehet már nem élnének, ha a szabadban élnének.
2016. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, de jobbhíjján marad az állatkert


micsoda? a bal alsó kép jó egy madárnak? az utolsó nem rossz ez valami költséghatékony megoldás, hogy kell ilyet építeni?

2016. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A jobboldali a jó a baloldali helyett.
2016. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!