Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit eszik a gyöngytúk?

Mit eszik a gyöngytúk?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam olyat, hogy a gyöngytyúk nem eszi meg a növényeket csak a rovarokat meg a kártevőket. Igaz ez? Tényleg be lehet engedni őket a veteménybe?

2016. szept. 11. 19:40
 1/5 anonim válasza:
Nekem volt régen, azt ette, amit a "rendes" tyúk :D
2016. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Egon Noiro ***** válasza:
Ugyanazt, mint a sima baromfi pluszba még egy rakás fehérjét, amit rovarokból meg bármi másból fedez, amit le tud nyelni. Esetenként még a szőrös hernyót is megeszi, de nem ragadozó, így nem veteményesbe való.
2016. szept. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baromság,sokat tartok a legjobb baromfik közt van a libával együtt.Jól repül:nem kapja el semmi,Jó kaja kereső:nem kell annyira etetni,Szívós:nem betegszik,házörző:sokat kell tartani :D,mindent megeszik,a rétre engedve egész nap bogarászik,megeszik a sáskákat...,gyíkot,békát,egeret amit talál,magvakat úgyszintén,torzsáig legeli a káposztát,kiássa a krumplit,letapossa a sóskát és összeszarja a gyümölcsfákat,de én imádom őket,a tyúk tartása ehez képes művészet,nem is értem miért nem tart mindenki csak gyöngyöst
2016. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy a nyolc gyöngytyúk neki ment az alkarnyi siklónak a tyúkudvaron. Elintézték.
2017. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja amúgy tényleg szívós állat. Minden szárnyas elkezdett egy időben kipusztulni 1 kivételével, csak a gyöngytyúkok maradtak meg.
2017. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!