Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeptember közepe táján több...

Szeptember közepe táján több este is megfigyeltem valami fecskéhez hasonló madarakat alkonyatkor, amikor már csak a sziluettjük volt látható. Milyen madár lehetett?

Figyelt kérdés
Pontosan úgy repültek mint a fecskék nagy csoportban legalább 30-40 madár volt látható egyszerre, ugyanúgy cikáztak mint a fecskék, gondolom a szunyogokat kapdosták el, de mintha kicsit nagyobbak lettek volna mint a fecske, ezenkívül ha jól tudom szeptember 8-án a fecskék már elmennek.

2016. szept. 22. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Seregely?
2016. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Seregêlyek, rigó nagyságúak. Szürkés- barnás színűek. Ilyenkor csapatba verődnek és nagy kártevők szőlőkben, gyümölcsösökben.
2016. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy seregély, ez nekem is megfordult a fejemben.
2016. szept. 22. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen fecskék,sokszor láttam más én is sötétedéskor néha egész homályban molnár vagy partifecske rajokat szúnyoghajtás közepedte,seregély álltalában hangos,és nem cikázik hanem nyíl egyenest veszi az irányt,nappal s felett kavarognaka szőlő
2016. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!