Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan alszanak a gólyák?

Hogyan alszanak a gólyák?

Figyelt kérdés
Úgy értem állva féllábon?
2010. ápr. 23. 19:43
 1/5 anonim válasza:
Szerintem fekszenek, valahogy... Engem egy másik kérdés is régóta foglalkoztat a gólyákkal kapcsolatban: Ha a gólyamama és papa meghal, kié lesz a fészek? Mert a gólyafészkekben mindig van gólya! De melyik gólya-gyerek tudja (és honnan), hogy felszabadult a kégli? Egyáltalán az utód kerül bele?
2010. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fészekben ülve. Este hét óra felé nézd meg az egyik gólyakamérát, akkortájt már ott vannak és a fészken alszanak.

asszem a golya.mme.hu oldalról tudod elérni.

2010. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Margitszigeten láttam őket annó és hát van amelyik féllábon a fejét a szárnya alá dugva aludt, a másik meg a fészkén ülve.
2010. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

Annyira naivak vagytok, hogy ez már szinte hihetetlen!


Most komolyan gondoljatok már bele...mi történik egy testtel, ha alszik a gazdája?

Teljesen elernyed és mozdulatlanná válik.


Akkor lehetne így fél lábon állni? Nem...szóval mi jön ebből le?

Az, hogy jobb, ha rádöbbentek, hogy a madarak nem alszanak sosem, csak fióka korukban!

Ha aludnának, akkor sorban esnének le az ágakról és mindet a ragadozók falnák fel.


Egyszerűen csak pihennek és kész. Az ő agyuknak (mivel nem gondolkoznak, így nem is fárad el) nem kell az alvás.

2010. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

2010-04-24


Ritka egy buta vagy!

Rég olvastam ekkora f.szságot amit itt te leírtál...

2011. aug. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!