Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha kiengedem a hullámos...

Ha kiengedem a hullámos papagájokat repülni a szobába utána hogyan tehetem majd őket vissza a kalitkába?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 16:40
 1/6 anonim válasza:
Én régen, mikor papagájom volt, akkor mindig nyitva hagytam a kalitka ajtaját, és mikor éhes volt, visszament magától, én meg rázártam az ajtót.
2016. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem 2 van :D ha csak az egyik megy vissza?
2016. szept. 25. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Másik opció, bár ha éhesek egyszer csak hazamannek-miután besötétedik, felmászol és megfogod őket. Ez kockázatos ha nincs ebben gyakorlatod, akaratod ellenére belső sérülést, törést okozhatsz nekik.

Ha nemrég vetted, szoktasd még őket kicsit, hátha maguktól hazamennek

2016. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy vékony törülközőt/konyharuhát rádobsz, benyúlsz alá és visszarakod.
2016. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem ugy voltak, higy elöszor kinyitottam a kalitkát, szabadon jöttek-mentek amikor akartak, de akkor már elötte kezesek voltak vagyis kézhez szokottak igy amikor a kalit tetején keresték a bejáratot az ajtót, akkor én a kezemmel vezettem rá a kis agyasokat a bejárat "helyes megközelitési modjára" azaz higy ne fejjel koppanva érkezzenek a kait aljába, hanem szépen a rúdra:)

Mielott szeildek lettek, akkor is nyitva volt a kalitajtó de akkor még féltek és nem is jöttek ki!

2016. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!