Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tudnám megszerettetni a...

Hogy tudnám megszerettetni a hullámosomnál a vizet?

Figyelt kérdés

Van egy hullámosom és fél a víztől.Ezért nem is fürdik.

Mit csináljak?


2010. ápr. 25. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi fürdetni szoktuk zuhany alatt, heti 1szer. Nagyon szereti, bár ez inkább csak fürdés után látszik rajta. A fürdetőjét a miénk se használja. Lassan már 7 éves.
2010. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ausztráliában nem túl sok víz van. nem hiszem, hogy baj lenne, hogy nem szereti a vizet. nekem eddig 4 papagájom volt, egyik se fürdött vízben, bár a homokot szerették. tegyál a kalitka aljába homokot, a célnak tökéletesen megfelel
2010. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na megszólaltak a nagy szakértől! El ne ájuljak már, hogy neked eddig 4 papagájod volt/van...neked meg már 7 éves a madarad!


Szóval, ha rám hallgatsz, akkor a fürdető táljába teszel tyúkhúrt, de tényleg bele a vízbe, mivel ha zöldet teszel be nekik, akkor rohannak és úgy tesznek, mintha fürdenének.

De, ha a vízben van akkor szintén fürdenek, de már gyakorlatilag is, nem csak úgy csinálnak! Próbáld ki! Be fog jönni! ;)

2010. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ui: Még jó, hogy nem látszik a madaraidon, hogy szeretik a fürdést, ha zuhany alá teszed be őket!

Neked jó lenne, ha a tűzoltók kijönnének és a vízsugár útjába raknának?

Biztos te is akkor örülnél, ha vége lenne!


De van egy sokkal jobb módszer, ha már nem bírod rávenni a madaradat, hogy fürödjön...megfogsz egy virágpermetezőt és azzal spricceled le őket.

2010. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nagyokos büdös bunkó: Nem vízsugár alá rakom a kisállatomat, nyilván. És engem baromira nem érdekel, hogy mit hiszel el és mit nem. Nem neked válaszoltam hanem a kérdezőnek.
2010. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor sem kellene hülyeségeket írnod kicsirigó, mert az ilyen hülyéktől nem lehet haladni a madarászat terén!

Hisz te azt hiszed, hogy egy-két madárkával már mindent tudsz, holott sehol nem vagy tudásban!

2010. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy mindent tudok, egy szóval sem. Ezt csupán te hiszed.

Én egy tapasztalatot írtam le, amivel lehet élni avagy nem. Ennyi.

2010. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt hogy a fürdetőjébe ételt teszek azon már túl vagyok,de csak a lábán tűri a vizet.

U.i.

Amúgy neked mennyi papagájod volt/van?

2010. ápr. 30. 14:21
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Szotyi végre megfürdött!:D

Az a módszer volt hasznos hogy rakjak ételt a fürdetőjébe.

Köszi még egyszer!

2010. ápr. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!