Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Létezik olyan hogy a hullámos...

Létezik olyan hogy a hullámos papagáj nem 3 hanem 2 hétre kelljen ki a tojásból? ----->>>Többi lent

Figyelt kérdés

Április 12.-én tojta meg az első tojását a hullámos papagájom, és ma 26.-án már kel a kismadár, csipog a tojásban, és kivan ütve a tojás a kis madár csőrénél, és körbe meg van repedve.Pár óra mulva sztem ki lesz kellve.

De hogy lehet ez hogy 14 napra kellt ki a kicsi?

Ja és mielőtt valaki mondaná h hamarabb tojt a papagáj , NEM.Mert mindennap néztem hogy mikor tojik meg a madár.És 11.-én még nem volt tojás, hanem 12.-én tojta meg az elsőt.


2010. ápr. 26. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

ezek szerint igen:)

ne agódj,hogyha csipog a tojásban sokbaja nem lehet :))):D

2010. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A wikipédiának sem kell mindig hinni. Az átlag kelési idő a 18-21 nap.


Érdekes egy verzió, amit ide írtál! Még sosem tapasztaltam ilyet!

Esetleg, ha elég közel lakunk egymáshoz cserélhetnénk fiókákat is, majd, ha megnőttek, mert nekem is most vannak kicsik.


Egyébként elvileg és gyakorlatilag sem tudok róla, hogy létezne 14-15 napra kelő fiatal. :)


Én Pesttől 15km-re lakok, Maglódon...

2010. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg Csongrás megyében Makó mellett....:D
2010. ápr. 27. 19:01
 5/7 A kérdező kommentje:
*Csongrád
2010. ápr. 27. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajna jó messze tőlem... :(


Pedig szívesen vettem volna tőled egy olyan tojót, hátha örökíti a fiókákba ezt a tulajdonságot. :D

2010. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2010. ápr. 29. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!