Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájt, Katalin...

Hullámos papagájt, Katalin papagájjal lehet együtt tartani, ha nem rakok fel odút egyiknek sem?

Figyelt kérdés
150cm hosszú 90cm magas és 46 cm mély szobai röpdét csináltam .Ebben jelenleg két pár hullámos papi lakik.melléjük szeretnék egy pár Katalin papagájt.csak nem tudom meg férnek e egymással.

2016. okt. 29. 17:42
 1/3 anonim válasza:
Mindkét faj nyugodt, nem agresszív. Napi röptetés mellett megférnek egymással. Szaporítás esetében semmiféle képen nem.
2016. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Grat a röpdéhez. Megkérdezhetem miért csak 90cm magas? Ha a magassága is 150cm lenne vagy picit több pl. 170cm akkor egyrészt probléma nélkül lehetne a földön és összességében jóval nagyobb tere lenne a madaraknak. Fölfelé általában szokott lenni hely. Vagy nálad van valami a röpde alatt,fölött ami miatt nincs több hely?


Kiengedni viszont így is-úgy is kell/kéne őket mert ahhoz hogy ne kelljen ahhoz nem lenne elég nagy akkor se ha magasabb lenne.


2 hullámos papagáj pár nem mindig jó egybe. Mióta vannak egybe? ivarérettek már? Mert ha még nem akkor lehet ivarérés után probléma lesz. Az egyik pár elnyomhatja a másikat. Ha viszont már régóta egybe vannak és nincs probléma akkor remélhetőleg nem is lesz.


Odút felrakni amúgy se kell...


Megpróbálhatod egyberakni őket katikkal.

2016. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Azért ilyen magas,mert nem fért be a szobámba nagyobb,alacsony mennyezetes a lakásom.Így is bútora tetem fel.Az állatorvosom véleményét kértem ki,hogy milyen legyen a röpde és ö mondta hogy a hossza legyen nagyobb a magassága kisebb.és magasra tegyem a röpdét.A papik már 2 éve együtt vannak,eddig nem volt gond velük.Minden nap 2 órát kint vannak röpködni,ha megunják maguktól vissza is mennek a helyükre. Úgy oldottam amúgy meg az etetőt elhelyezését,hogy messze vannak egymástól így mindegyik tud egyszerre enni.Sose volt még harc vagy ilyesmi.Bár lehet nem veszek több madarat,ők jól meg vannak így.
2016. okt. 31. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!