Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Imádom a varjakat és ti?

Imádom a varjakat és ti?

Figyelt kérdés
Etettmi is szoktam a varjakat nagyon okosak és aranyosak egyszer láttam vagyis tegnap hogy zöld volt a lámpa és a kocsik megáltak és att ment a zebrán a varjú ^_^

#a varjakat
2016. nov. 20. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is szeretem őket. Inkább a hollókért vagyok oda de ők is a varjúalakuak rendjébe tartoznak. És a legtöbb ember nem szereti őket pedig az egyik legokosabb madarak. Ráadásul több mint 30 féle hangot tudnak kiadni ami nem semmi.
2016. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a hollokát és úgy tudom hogy a holló tudja utánozni az emberi hangot mint a papagáj
2016. nov. 20. 09:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem azért nem szeretem őket, mert okosak (és szerintem az emberek nagyrésze így van ezzel), hanem azért mert sokan vannak, félelmetes a hangjuk és a csőrük sem éppen szép látvány. Emellett a varjak megjelenése a városban összekapcsolódik a nyár elmúlásának gondolatával. Én ezért nem rajongok a varjakért, de azt elismerem, hogy nagyon szép koromfekete színük van, és érdekes megfigyelni őket (már csak a hihetetlen feltaláló-képességük miatt is)
2016. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

okosabbak,mint némelyik ember.

pl a diót is úgy törik fel,hogy a kocsik kereke alá dobálják,és amikor áthajtott rajta a kocsi, kiszedik belőle a termést.

a hollók pedig valóban tudják utánozni az emberi hangot is. Hortobágyon van is egy ilyen madár, szokta szórakoztatni a látogatókat a madárkórházban

2016. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a kedvenc madaraim,régen mindig varjúhangot próbáltam kiadni.xd

Én is láttam már zebrán átkelő varjút,és tényleg nagyon okosak,és szerintem szépek is.

2016. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a varjakat, köszönni is szoktam nekik.De tényleg imádom, hamarabb károgtam mint beszéltem.

Menteni is szoktam. Minden varjúfélét imádok. Volt egy hollóbébi is akinek segítettem felnőni.

Nagyon vagány alakok!

2016. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem csak azért szeretem őket mert okosak azért is de még azért is mert annyira aranyosak
2016. nov. 20. 14:17
 8/16 anonim ***** válasza:

Mivel eteted őket?

Én is nagyon szeretem a varjúféléket (dolmányos, vetési, szarka, szajkó), a telet csak miattuk várom, mert végre tömegével megjelennek az emberlakta helyeken... Úgy sugárzik belőlük az értelem, játszadoznak és érdeklődnek... Fantasztikusak!

2016. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2.,a hangjukat utálod? :D ,akkor mázlista vagy mert én németben élek és itt vetési nincs csak kormos,kisebb az igaz de látványa és a hangja is ilyesztőbb,feje teljesen fekete még a vetésié csak félig,a vetési épp hogy károg,a kormos meg csupa fekete,az a lélektelen fekete szem,na meg mikor felül a hatalmas cédrus csúcsára és nekikezd mesébe illő módon felfuvalkodott testtartással abba a rémisztő károgásba,valami borzalmasak :D,de ennek ellenére imásom mind,a dolmányos a kedvenc :D
2016. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Attol fog most hirtelen nem jut eszembe most keltem fel de volt olyan hogy kenyeret adtam és elfogadta és megette
2016. nov. 23. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!