Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hámot lehet alkalmazni tyúkon?

Hámot lehet alkalmazni tyúkon?

Figyelt kérdés

Először is röhögd ki magad, ha egy "csirketartót" leminősítesz, és lépj tovább.

Ha szeretnél komolyan válaszolni a kérdésemre olvass tovább:

Van egy szelídebb tyúkom, kisméretű (kb. 2 kg) és szoktam néha kedvezni neki. Nem is buta, meglát és jön oda hozzám. Lehetne-e rá hámot tenni? Azt olvastam, hogy papagájokra nem éppen, de ő nem röpképes madár (egy másfél méter magasságban fel tudd röppenni, pár métert megtenni, amikor a többivel kiugrálja magát), ezért gondoltam arra, hogy neki nem okozna gondot.

Neked mi a véleményed?



2016. nov. 23. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hülyeség...

Minek rá hám az udvaron?

utcára ha meg kiviszed csak megijed majd az ugató kutyáktól, autóktól stb és összetöri magát..

2016. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%
inkább főzz egy jó tyúkhúslevest
2016. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A tyúkhúsért kevésbé vagyok oda, mint a csirkéért... :P

Egyébként csendes környék, egy utcányi távolságot sem kéne megtennie, csak átvinném egy másik telekre, ahol több mindent összeszedhet. Csak visszahívnom nehezebb, ezért gondoltam rá.

De amúgy igen, jobban belegondolva nincsen különösebb értelme... Azért köszi a válaszaitokat :)

2016. nov. 23. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy papagájokat egész jól lehet röptetni kint hámmal. Én nem próbáltam, de láttam pár videót. Oké, elég ha csak egyszer bújik ki belőle véletlenül.


Ha csak át akarod vinni, akkor szerintem egyszerűbb megfogni és átvinni.

2016. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig is ez volt a tendencia. Inkább akkor többet foglalkozok vele, hogy jobban szokja és tanulja. :)
2016. nov. 23. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!