Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen pintyet ajánlanátok...

Milyen pintyet ajánlanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Van 1 pár zebra- és 1 pár kákapintyem. Egy nagy kalitkában vannak és elférne még 1 pár.

Rizspintyet, vörösfejű papagájamandínát, vagy gyémántpintyet vegyek melléjük? A rizspinty volna az 1. számú, de nekem azt mondták, hogy az agresszív. Ez igaz?



2016. dec. 4. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs több köbméteres röpdéd, akkor maradj meg az eddigieknél. A zebrapinty se túl szelíd, a rizspinty meg jóval nagyobb is. Ha egyszerű kalitkában tartod a jelenlegieket, akkor már ezek sem érezhetik túl jól magukat, feltehetőleg nem is fészkelnek.
2016. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy 120cm hosszú, 130 magas, 65cm mély "röpdében" vannak, ha ez már annak számít. Nekem azt mondták, ez megfelelő. Bár nem tudom, mitől számít röpdének.
2016. dec. 5. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát gyémántpintyet semmiképp sem. Rizspintyet se ajánlanám akkorába. Azt a fajta amandinát meg nem ismerem.
2016. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és afrikai ezüstcsőrűt?
2016. dec. 15. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt a fajtát sem ismerem sajnos. Azt még nem tartottam.
2016. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!