Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a baja a hullámos papagájom...

Se2002 kérdése:

Mi a baja a hullámos papagájomnak, illetve mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem 2 hullámos papagájt. Tegnap az egyik szokatlanul gubbasztott. Ma már egyre puffattabb lett és nehezére esik repülni inkább csak aludna. Eddig félt ha benyúltam hozzá most meg se mozdul ha benyúlok. Van egy társa neki nincsenek ilyen tünetei de ő sem valami aktív.

2016. dec. 10. 19:00
 1/2 NelliEmily válasza:
Állatkereskedésben vetted? Mert ha igen akkor ott esélyes, hogy betegen kerül hozzád egy kisállat. Nekem is volt kereskedésből állatom és két héten belül el is pusztult szegényke. Most amikor papagájt szerettem volna, nem boltban vettem hanem tenyésztőtől. Ott nagyon-nagyon kicsi az esély, hogy beteg legyen. Már több mint egy éve megvan él és virul. Mondjuk a mamám szereti tömni, szóval most kicsit kövérke.
2016. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aznap amikor észrevetted hogy valami nem oké már akkor kellett volna sürgősen madarakhoz is értő állatorvoshoz vinned mindkettőt.

Ha neked van bajod akkor is otthon ülsz és neten irkálsz? Szerintem egyből rohansz az orvoshoz... Ez a 2 kis szenvedő állat miben különbözik?


IGAZI madarakhoz értő állatorvos csak Budapesten van(pl. Exopetben). Sokan járunk oda több óra autóút vagy tömegközlekedés ellenére is mert hozzáértő ellátást akarunk és azt hogy jól legyen, meggyógyuljon a madarunk még akkor is ha több 10 ezret vagy akár még többet kell ott hagyni a vizsgálatokra és a gyógyításra.

2016. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!