Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Szerintetek melyiket érdemesebb tartani?

Figyelt kérdés
Gondolkozok,hogy melyik tenyésztèsébe kezdjek bele. Vagy a szakállas papagájra gondoltam,vagy a pyrrhura molinae-ra (tűzfarkú papagáj). Mind a 2-t akarom majd,de az egyiket csak 2-4 év múlva. Melyik èrdekesebb,melyikre van nagyobb kereslet,melyiket könnyebb tartani?

#Pyrrhura #Szakállas papagáj
2016. dec. 18. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Tehát ha jól értem pénzt akarsz belőlük? Akkor semmit.
2016. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemcsak. Tudom,hogy úgyse lehet belőle,sőt,még ha a kaja árát visszahozza már az is jó. Èn csak tartani szeretném öket,mert szeretem a díszmadarakat. De most ha olyan madarat sikerül tenyésztenem,amire nincs nagy kereslet,és a nyakamon marad a madár azzal nem vagyok előrébb. Annyi helye nincs senkinek se,hogy az összes nyakán maradt madarat el tudja helyezni,úgy,hogy jól is èrezzék magukat.
2016. dec. 25. 01:17
 3/6 A kérdező kommentje:
*úgyse lehet belőle megèlni,meggazdagodni
2016. dec. 25. 01:17
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
minek akarsz tenyészteni? Nem kötelező ám...
2016. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hagyjuk ezt a temát ha a kérdésemre nem tudtok válaszolni.
2016. dec. 28. 17:34
 6/6 Tuzy Pál ***** válasza:
75%
Véleményem szerint a pyrhurra molinae-t válaszd !
2016. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!