Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit akar azzal jelezni a...

Mit akar azzal jelezni a hullámos papagájom, ha lágyan megcsípte a kezem? Még nincs annyira hozzám szokva ezért is gondolom hogy nem valami jo szándékkal tette, de ezt vegyem figyelmeztetésnek hogy nem kiváncsi rám vagy mi? :o :"D

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez max annyit jelent hogy olyat akartál tenni ami neki nem tetszett vagy még bizalmatlan a kézzel és ezért nem tetszett neki adott esetben a közelsége. Idővel ahogy elnyered a bizalmát jobban fog benned,kezedben bízni.


Az viszont jó lenne ha minél előbb lenne egy fajtársa,párja. Mert egyedül nem jó nekik, szociális állatok. És ha ketten vannak ugyanúgy meg lehet őket szelídíteni meg minden.

2016. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ketten vannak pedig.. :/
2016. dec. 28. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése a bizalom. Beszélj hozzájuk, etesd őket kézből, engedd ki őket repkedni,stb foglalkozz velük minél többet. És majd hetek,hónapok alatt szépen kialakul.
2016. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen^^
2016. dec. 28. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezt sajnos tolakodásnak gondolta, ezért lettél megcsípve de ne add fel!

Én is kaptam pár csípést mire elértem vele arra a pontra, hogy rá is üljön a kezemre, onnantól pedig már ki mertem engedni a kalitkából. Nem lesz gond nyugi, csak türelem!

2016. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!