Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SELYEMTYÚKOT hol vásárolhatok?

SELYEMTYÚKOT hol vásárolhatok?

Figyelt kérdés
Selyemtyúkot szeretnék venni, de nem úgy hogy keresek valami megbízhatatlan jofogásos hirdetést és ott, hanem valami megbízhatóbb helyről. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2017. jan. 6. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
milyen megbízható hely van még?kimész piacra az se megbízható mert nem biztos hogy lesz,vehetsz háztól de lehet beteget ad vagy átver...,el lehet menni lajosra,nagykőrösre,monorra,dabasra vásárokba szétnézni vagy jófogás vagy kecskeméti bőrze,ott szoktam látni mert közel lakok,sokat kijárok
2017. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Erre én is kíváncsi vagyok.


Én ezek szerint megbízhatatlan vagyok, mert csak a jofogason szoktam a selymeket hirdetni.

2017. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Bocsi, de nem a normálisabb eladókra gondoltam, hanem az olyanokra akik pl. betegen kínálják eladásra az állatokat. De ha már írtad, hogy van eladó selyemtyúkod, mennyiért adsz egy csibét?
2017. jan. 8. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Csibét hetes korában 700ft-ért adom.

Nem írtam, hogy van.

Most nincs.

És másnak sincs ilyenkor.

Most esetleg fél évest vagy felnőttet lehet venni, bár nekem az sincs eladó.

2017. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, és kb. akkor tavasztól vagy kora nyártól lesznek csibék eladók?
2017. jan. 9. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!