Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Barátpapagáj fészkeltetése?

Toti0509 kérdése:

Barátpapagáj fészkeltetése?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem hogy hogyan alakítsak nekik ki "fészkelő helyet". Illetve hogy a kikelt fiókákat hogy tudom a "természetes" fészkükből eltávolítani(gyürüzés)?

A fészküket milyen időközönként, és hogyan kell cserélni?



2017. febr. 16. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
rakj be nekik egy halom apró ágat és szénát majd csinál magának fészket
2017. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezekkel nem vagy tisztában, kíméld meg a papagájaidat a szaporodástól. Ez baráti jótanács, de tényleg.


A madaraknak nem szükséges lételem, hogy fiókáik legyenek, mint ahogy mi, a legtöbb ember szeretnénk gyerekeket.


A szülőket megfelelő vitamin és nyomelem mennyiséggel kell ellátni, a tojó bele is pusztulhat, ha tojáskor a tojás megreked benne és nem kap időben megfelelő kezelést.


A fiókák nevelése sem egyszerű, nagyon sok mindent kell számukra biztosítani.

2017. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Teljesen tisztában vagyok ezekkel.

Csak olyan tojókat válogattam be tenyésztésre melyeknek a kloákájuknál a csont kellően tág...

Vitaminokat ásványi anyagokat rendszeresen kapnak...

(kösz a baráti jó tanácsot de nem ez volt a kérdésem)

2017. febr. 18. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
be kell rakni valami gircses görcsös faágat vagy hasonlót,arra ráerősíteni egy nagy szénaboglyát pár faággal és arra majd ő épít
2017. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!