Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Aranyfácán (tenyészpár) és...

Genlisea kérdése:

Aranyfácán (tenyészpár) és kistestű papagájok (hullámos, nimfa) együtt tarthatók egy 12 nm-es kinti volierben?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
aranyfácán mindenféle szárnyassal megfér ami nem bántja őt legyen az veréb méretű vagy épp libányi
2017. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. febr. 20. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem!Az egy dolog,hogy a fácán kijönne velük.De a papagájok még a közelükben sem lehetnek,a betegségek elkerülése végett.Nekik más az immunrendszerük.Ami a fácánnál tünetmentes,papagájoknál halálos lehet.
2017. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ezt kb 4 indokkal meg tudom cáfolni mert 4 hobitenyésztőnél is így voltak/vannak évek óta,de látni ilyet állatkertekben is,nagyon sokan tartják az aranyfácánt más díszmadarakkal
2017. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha tisztán vannak tartva, akkor nem lehet komoly baj, kinti madarakkal úgysem tudnak érintkezni.
2017. febr. 22. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!